Balibazoo Króliczek Biały 81970 - Opis produktu

Puchaty słodziak stworzony został specjalnie do przytulania. Króliczek Sweety posiada parę długich uszu i milutkie futerko, które aż chce się głaskać. Wewnętrzną stronę uszek zdobi kolorowy materiał. Przytulanka umili czas drzemki, towarzyszyć może również w przeróżnych zabawach. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • miękki plusz;
  • idealny do przytulania;
  • długie uszy z kolorowym materiałem po wewnętrznej stronie;
  • wiek: 0+.


Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81970
Zabawki - Numer handlowy: 88267/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Króliczek Biały 81970?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Króliczek Biały 81970 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Balibazoo Króliczek Biały 81970 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Króliczek Biały 81970?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Króliczek Biały 81970 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Króliczek Biały 81970 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Króliczek Biały 81970?
Puchaty słodziak stworzony został specjalnie do przytulania. Króliczek Sweety posiada parę długich uszu i milutkie futerko, które aż chce się głaskać. Wewnętrzną stronę uszek zdobi kolorowy materiał.
Zabawki - Numer handlowy: 88267/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator