Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242 - Opis produktu

Zabawka na krzesełko pisklątka to obrotowa karuzelka wydająca terkoczące dźwięki. Twój niejadek zje teraz cały obiadek, bo będzie zaabsorbowany zabawą.
Ustaw zabawkę na przyssawce na gładkiej powierzchni przed dzieckiem i pokaż mu, jak cała się kręci oraz jak wprawić w ruch poszczególne elementy przy dotykaniu całą dłonią, a następnie tylko palcem wskazującym. Obracające się kurczaczki zabawnie grzechoczą, dzięki czemu maluch poznaje zależności przyczynowo-skutkowe. Dziecko może obserwować ruch, przesuwać barwne koraliki oraz słuchać jak grzechoczą pisklaki. Będzie doskonalić precyzję ruchów poprzez dokładny dotyk kolorowych elementów i tekstylnych skrzydełek.

Funkcje produktu:
- łatwo przymocować na przyssawce na gładkiej powierzchni blatu krzesełka do karmienia, czy wózka,
- karuzelka z kurczaczkami, zabawnie terkocze podczas obracania,
- każdy pisklak jest grzechotką w innym kolorze, można go obracać we własnej osi,
- można przesuwać barwne koraliki,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- wzory tkaniny skrzydełek skupiają uwagę i zachęcają do ćwiczenia chywtania,
- łatwy do utrzymania w czystości.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość opakowania: ok. 18x18x21,5cm
Wielkość zabawki: ok. 14x16cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27242

Zabawki - Numer handlowy: 87074

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242 możesz kupić za 59.00 zł. Cena Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242?
Najniższy koszt przesyłki dla Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zabawka na krzesełko pisklątka LC27242?
Zabawka na krzesełko pisklątka to obrotowa karuzelka z przyssawką wydająca terkoczące dźwięki z 3 zabawnymi kurczaczkami-grzechotkami. Twój niejadek zje teraz cały obiadek, bo tak będzie zaabsorbowany zabawą.
Zabawki - Numer handlowy: 87074Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator