Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące - Opis produktu

Mata interaktywna Zabawa na łące z serii GIGANT to jedna z największych mat firmy Tiny Love. Duży rozmiar (100x150cm) zapewnia komfort i bezpieczeństwo tego niezwykle dużego placu zabaw, który inspiruje ciekawość dziecka i zachęca do rozwoju motoryki. Ta kolorowa, mięciutka przestrzeń oferuje miejsce do motorycznych i sensorycznych doświadczeń dziecka leżącego na pleckach brzuszku lub turlającego się. Stymulowanie różnych zmysłów pozwala na ćwiczenie koordynacji, równowagi i postawy oraz uczy niemowlę kontroli ruchów swojego ciała. Łatwa do złożenia i przenoszenia, do użytkowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Produkt należy do kolekcji Zabawa na łące (Meadow Days).

Cechy produktu:
- zachęcająca do zabawy, szeleszcząca część drzewka jabłoni do zabawy w a-kuku,
- zróżnicowana struktura materiałów, która zachęca do dotykania i odkrywania m.in. chmurka o mięciutkim futerku do głaskania, czy materiałowe listki buraczka,
- stojące bezpieczne lusterko, które zachęca do zabawy na brzuszku (czas dla brzuszka),
- dodatkowe kółeczko do przyczepienia ulubionej zabawki,
- duży guzik do zapięcia złożonej maty oraz wygodny, materiałowy uchwyt do przenoszenia,
- lisek z szeleszczącym, odstającym ogonem,
- matę można prać w pralce zgodnie z instrukcją,
- łatwy do chwycenia i trzymania elastyczny gryzaczek-marchewka przydatny w okresie ząbkowania, można go odpiąć od króliczka na macie i używać osobno,
- sztruksowa kieszonka na macie, do której można schować gryzak lub inne skarby; zabawa w a- kuku, pomaga zrozumieć dziecku trwałość obiektów oraz związki przyczynowo-skutkowe,
- błyszczące, satynowe wstążki do skubania i ćwiczenia chwytu kciukiem i palcem wskazującym.

Mata może być używana jako miejsce do przewijania maluszka lub jako kolorowy kocyk do zabawy w domu i na podwórku.

Wskazówki rozwojowe:
1-2 miesiące
Połóż się obok dziecka, przytul go i porozmawiaj z nim. Korzystaj z okazji, aby poznać się nawzajem. Pokaż dziecku funkcjonalności maty i razem odkryjcie postaci na macie.
2-4 miesięce
Zachęć dziecko, aby położyło się na brzuchu, umieszczając go w pobliżu jednego z milutkich zwierząt. Wskazując na odpowiednie zwierzątko nazwij je: "To sprytny lisek!", w międzyczasie pokazując mu szeleszczące elementy na ogonku, aby przyciągnąć uwagę malucha. Ustaw lusterko pod odpowiednim kątem, aby dziecko zobaczyło swoje odbicie, zachęć dod dotykania satynowych metek lub zabawy w a-kuku. W ten sposób na nowo poznajcie matę.
powyżej 5 miesięcy
W miarę rozwoju dziecka, użyj informacji o zwierzętach i świecie, aby przedstawić dziecku zabawne historie, które angażują dziecko i pomagają rozwinąć słownictwo, a także cieszyć się zabawą sam na sam z mamą lub tatą. Opowiadanie historyjek wzmacnia więź między rodzicem a dzieckiem.

Funkcje rozwojowe produktu:
Rozwój motoryki dużej
Przestronne place zabaw pozwalają dzieciom ćwiczyć ciało, eksperymentować z ruchem i przewracaniem się. Przedłużają czas zabawy i ćwiczeń mięśni.
Rozwój ruchów precyzyjnych
Leżąc na plecach i brzuchu, dziecko ćwiczy umiejętności chwytania i trzymania oraz rozwija kontrolę dłoni. Urocze obrazki interesują dziecko i zaciekawiają skłaniając do zbadania każdego elementu własnoręcznie.
Rozwój poznawczy
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Mata może być wykorzystywana na różnych etapach rozwoju dziecka wspierając jego rozwój poznawczy. Pomaga zrozumieć ideę przyczyny i skutku poprzez proste zabawy w pierwszych miesiącach, a wraz z rozwojem pomaga pogłębiać odkrycia i uczyć się dzięki bardziej skomplikowanym zabawom. Dodatkowo pozwala na odkrycie świata wyobraźni i zachęca do rozwijania wrodzonej kreatywności u dziecka.

Matę po skończonej zabawie można złożyć i schować. Specjalne uchwyty ułatwiają przenoszenie i zabranie jej ze sobą.

Czy wiesz, że?
Od czwartego miesiąca życia dzieci zaczyna fascynować znikanie i pojawianie się przedmiotów, dlatego w tym okresie doskonałym sposobem zabawy są dla nich różne odmiany gry a-kuku.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Matę można prać w pralce.
Wymiary opakowania: 75x50x9 cm.
Numer katalogowy: TL1205200030R
Zabawki - Numer handlowy: 48238

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące możesz kupić za 111.30 zł. Cena Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 111.30 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata Interaktywna Gigant Zabawa na łące?
Mata interaktywna Zabawa na łące z serii GIGANT to jedna z największych mat firmy Tiny Love. Duży rozmiar (100x150cm) zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Ta kolorowa, mięciutka przestrzeń oferuje miejsce do motorycznych i sensorycznych doświadczeń dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 48238Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator