Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001 - Opis produktu

Leżaczek/siedzisko tukan 18kg powstał dzięki połączeniu tego co najlepsze z marek Bright Starts i Taggies - to połączenie komfortu, relaksu dziecka i oryginalnych metek zapewniających dodatkowe manualne wrażenia dla dziecka. Wesoła i zdecydowana kololorystyka połączona z uniwersalną szarością oraz ciekawe wzory graficzne przyciągają wzrok, jednocześnie wspaniale wpasowując się w trendy światowego designu. W leżaczku można uruchomić łagodne wibracje oraz 7 melodii i automatycznym wyłączeniem po 15 minutach. Muzykę można ustawić głośniej lub ciszej.
Ergonomiczne, duże siedzisko z 2-stopniową możliwością ustawienia oparcia zapewni bardziej komfortowe ułożenie ciała dziecka podczas odpoczynku i zabawy. Leżaczek wykonany został z mięciutkiego, przytulnego pluszowego materiału oraz gładkiej tkaniny oraz ozdobiony satynowymi wstążeczkami stanowiącymi dla dziecka intrygujący przedmiot do poznania.
Pałąk z zabawkami jest bardzo łatwy w montażu i demontażu, co ułatwia dostęp do dziecka i pozwala na swobodne wyjęcie maluszka. Znajdują się na nim pluszowe zabawki: słonik i tukan.
Atutem tego leżaczka jest specjalna konstrukcja stelaża, umożliwiająca delikatne bujanie go ręką lub ustawienie nóżek, które blokują i stabilizują całość tworząc w ten sposób wygodny fotelik dla dziecka. Bezpieczeństwo zapewniają wygodne 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz antypoślizgowe nóżki. Leżaczek ma wbudowaną mięciutką wkładkę redukcyjną dla noworodka pozwalającą na doskonałe i bezpieczne dopasowanie oraz ułożenie dziecka oraz wyjmowany zagłówek. Wszystkie elementy z materiału można prać w pralce.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok. 45,5x56,5x12cm
Leżaczek wymaga 3 baterii C LR14 (nie załączone).
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3kg do 18kg. Używać jako leżaczek dla dzieci o wadze od 3-9kg oraz jako siedzisko dla dzieci o wadze 10-18kg.
Numer katalogowy: 11001
Leżaczki - Numer handlowy: 66409

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001 możesz kupić za 199.00 zł. Cena Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 199.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001?
Najniższy koszt przesyłki dla Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Leżaczek/siedzisko tukan 18kg 11001?
Leżaczek/siedzisko tukan 18kg z możliwością ustawienia 2 pozycji oparcia, z wbudowaną wkładką i wyjmowanym zagłówkiem. Ma wibracje, 7 melodii i metki Taggies.
Leżaczki - Numer handlowy: 66409Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator