Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer - Opis produktu

Edukacyjna gra z rzepami Wesoły farmer to zestaw trójwymiarowych magnesów składający się m.in. z traktora, pięciu wagonów, zwierzątek i cyfr. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Po ułożeniu pociągu z wagonikami możesz przymocować na nich zwierzątka za pomocą rzepów, dodatkowo mocuj odpowiednią liczbę właściwą dla ilości zwierząt. Dzięki tej grze dzieci nauczą się liczyć od 1 do 10, zrozumieją współzależność ilość i cyfra, zapoznają się z pojęciami większe-mniejsze. Będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- plansze do gier 6 szt.,
- części 22 szt.,
- żółte rzepy 15 szt.,
- białe rzepy 25 szt.,
- zasady gry.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK5101-01

Zabawki - Numer handlowy: 90001/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer możesz kupić za 23.00 zł. Cena Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer?
Edukacyjna gra z rzepami Wesoły farmer to zestaw trójwymiarowych magnesów składający się z części oróżnych wielkościach i wzorach m.in. traktora, pięciu wagonów, zwierzątek i cyfr.
Zabawki - Numer handlowy: 90001/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna z rzepami Wesoły farmer - RK5101-01E (Rozmiar: 0,85 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator