Gra edukacyjna - W świecie zwierząt - Opis produktu

Gra edukacyjna W świecie zwierząt to 4 warianty gry, aby spędzić fascynującą podróż po świecie zwierząt. Bawić się można samodzielnie lub z innymi osobami. Z 36 elementów ułożysz 6 isniejących zwierząt na dwóch wersjach kolorystycznego tła lub wiele cudownych zwierzaków.
Wariant gry standardowy
Celem gry jest ułożenie wszystkich 3-elementowych zwierzątek. Na początku rzucamy kostką, aby dowiedzieć się, które zwierzątko będziemy układać jako pierwsze. Następnie kręcimy strzałką na kole, aby wylosować część składową zwierzątka. Bierzemy element, na który wskaże strzałka i kręcimy kołem dalej. Gdy całe zwierzątko zostanie ułożone, znów rzucamy kostką i zaczynamy układać nowe! Wszystkie zwierzątka się dublują, ale każde z nich jest na innym tle. Zatem uważaj podczas układania, aby nie pomieszać elementów i poznawaj kolory. Układajcie zwierzątka kolejno i opowiadajcie ciekawostki ze świata zwierząt. Ten wariant gry wspiera rozwój logicznego myślenia i skupiania uwagi oraz ćwiczy spostrzegawczość i postrzeganie przestrzenne.
Wariant gry uwaga i mówienie
Cel gry to ułożenie cudnego zwierzątka. Podrzuć kostkę, aby wylosować zwierzątko. Następnie kręcimy kołem ze strzałką i bierzemy wylosowany element. W ten sposób układamy niezwykłe zwierzątka z różnych części. Pofantazjujcie z dzieckiem o tym, jak można je nazwać! Na przykład: słonio-zebra-lew lub hipopotamo-słoń. Wymyślcie również ciekawe historie o tych zwierzątkach i opowiadajcie je sobie! To doskonałe ćwiczenie rozwijające skupienia i myślenia oraz poszerzanie horyzontów.
Wariant gry z zadaniami
Cel gry to znaleźć element i ułożyć zwierzę według Waszych wskazówek. Do tego wariantu gry wykorzystujemy tylko elementy ze częściami zwierząt. Powiedz dziecku polecenie: np. znajdź głowę małpki na czerwonym tle albo nóżki zebry na żółtym tle. W taki sposób możecie układać zarówno zwierzątka istniejące, jak i cudne zwierzątka. Ten wariat gry wspiera rozwój koordynacji słuchowo-wzrokowej oraz ćwiczy spostrzegawczość i umiejętność wyszukiwania.
Wariant gry inteligencja emocjonalna
Ułóżcie zwierzątka z dostępnych elementów i przypatrzcie się ich minkom. Zachęć dziecko do nazwania i opisania przedstawionych emocji. Jeśli maluch ma kłopot z opowiedzią, pomóż Mu zadając pytania i sugerując pierwszą odpowiedź. Na przykład Jaki nastrój ma żyrafa? Ona się uśmiecha; Jak myślisz jakie emocje wyraża minka małpki? Zdziwienie; Jak poprawiłbyś nastrój zapłakanego lwiątka? Pobawiłbym się z nim; Czemu denerwuje się zebra? Nie może dosięgnąć listka. I tak dalej.
Dla ułatwienia w instrukcji znajdziesz podpowiedź jakie emocje przedstawione są na obrazkach zwierząt.
W zestawie znajdują się:
- 39 szt. elementów z częściami zwierząt,
- 1 koło fortuny,
- 1 kostka,
- 6 szt. naklejek na kostkę,
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość elementu domku: ok.7x8cm
Wymiary opakowania: ok. 10x10x10cm
Nr katalogowy: RK1110-02

Zabawki - Numer handlowy: 90030/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna - W świecie zwierząt?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna - W świecie zwierząt możesz kupić za 22.00 zł. Cena Gra edukacyjna - W świecie zwierząt jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna - W świecie zwierząt?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna - W świecie zwierząt wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna - W świecie zwierząt jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna - W świecie zwierząt?
Gra edukacyjna W świecie zwierząt to 4 warianty gry, aby spędzić fascynującą podróż po świecie zwierząt. Bawić się można samodzielnie lub z innymi osobami. Z 36 elementów ułożysz 6 isniejących zwierząt w dwóch wersjach kolorystycznych lub wiele cudownych zwierzaków.
Zabawki - Numer handlowy: 90030/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator