Baby Puzzles słoń-krokodyl - Opis produktu

Baby puzzles  - słoń i krokodyl to duże, grube (4mm) puzzle magnetyczne dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. W komplecie znajdują się 2 obrazki z fantazyjnie kolorowymi obrazkami zwierząt z różnymi wzorami geometrycznymi i nie tylko. Puzzle podzielone zostały na różne ilości elementów (dwa lub trzy), aby pomóc dziecku nauczyć się łączyć osobne części w jedną całość zgodnie z zasadami logiki. Dziecko ma za zadanie połączyć elementy puzzli, układając poszczególne postaci dzikich zwierząt. Zabawa rozwija małą motorykę, myślenie logiczne, koncentrację uwagi i skupienie. Dzięki magnesom maluch będzie mógł się bawić na tablicach/podkładkach magnetycznych w podróży lub utworzyć swoje kolorowe obrazki na ścianie pomalowanej farbą magnetyczną.
 
Zestaw: 2 obrazki, 5 elementów.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość obrazka (po złożeniu): ok. 15x15cm (+/- 2cm).
Nr katalogowy: RK5020-03

Zabawki - Numer handlowy: 90034/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator