Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele - Opis produktu

Edukacyjna gra z klamerkami Weseli przyjaciele to zestaw trójwymiarowych magnesów z figurkami roślin i zwierząt, którym zabrakło pewnych elementów. Zamiast nich dziecko musi przymocować kolorowe klamerki - spinacze. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Ta ekscytująca gra z klamerkami będzie rozwijała logikę myślenia i spostrzegawczość. Rozwinie dziecko twórczo, a także nauczy konstruować według przykładu. Mocowanie klamerek ćwiczy motorykę rączek, w szczególności chwyt pęsetowy z odpowiednim naciskiem i siłą uchwytu. Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- części 9 szt.,
- kolorowe klamerki 12 szt.,
- zasady gry.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK5101-05

Zabawki - Numer handlowy: 90001/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele możesz kupić za 23.00 zł. Cena Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna z klamerkami Weseli przyjaciele?
Edukacyjna gra z klamerkami Weseli przyjaciele to zestaw trójwymiarowych magnesów z figurkami roślin i zwierząt, którym zabrakło pewnych elementów. Zamiast nich dziecko musi przymocować kolorowe klamerki - spinacze.
Zabawki - Numer handlowy: 90001/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator