Gra magnetyczna Tort - Opis produktu

Magnetyczna gra Tort to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę dla małych kucharzy. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. eraz przygotowanie prawie prawdziwego tortu i poczęstowanie nim przyjaciół czy rodziców – nie stanowi żadnego problemu. Takiego ciasta wystarczy dla wszystkich. Duża podstawa ciasta (23x23cm) jest podzielona na 4 kawałeczki. Można złożyć je razem i przygotować wybrany smak. Ale można też podzielić go na kawałki i przyjąwszy zamówienie, przygotować każdemu inną porcję np. czekoladową, czy z owocami. Ta zabawa nigdy się nie znudzi! Rozwija małą motorykę, wyobraźnię, uczy się komunikować, poszerza słownictwo.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- kawałki tortu 6szt.,
- podstawy do ciastek 2szt.,
- magnesy 41szt.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 do 7 lat.

Nr katalogowy: RK3202-02

Zabawki - Numer handlowy: 90004/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna Tort?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna Tort możesz kupić za 36.00 zł. Cena Gra magnetyczna Tort jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna Tort?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna Tort wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna Tort jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna Tort?
Magnetyczna gra Tort to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę dla małych kucharzy. Teraz przygotowanie prawie prawdziwego tortu i poczęstowanie nim przyjaciół czy rodziców – nie stanowi żadnego problemu. Takiego ciasta wystarczy dla wszystkich.
Zabawki - Numer handlowy: 90004/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator