Gra magnetyczna - wesołe obrazki - Opis produktu

Magnetyczna gra - wesołe obrazki pomoże w rozwinięciu zdolności do układania kompozycji przestrzennych. magnesowa mozaika pozwoli na stworzenie pierwszych kolorowych ilustracji najmłodszym dzieciom. W zestawie znajdują się kartonowe karteczki z różnorodnymi tematami. Ale niektóre obrazki wyglądają blado, trzeba je uzupełnić kolorowymi magnesowymi elementami. Wtedy ilustracje staną się nasycone i kolorowe! Każdy magnes ma swój kształt. Dzięki temu można uczyć się z maluchem figur geometrycznych. Gra trenuje logikę, postrzeganie i drobną motorykę. Grać można zarówno na specjalnej tabliczce magnetycznej, jak i na lodówce.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
 
W zestawie znajduje się:
- 6 kartek tematycznych,
- magnesy elementy 55szt. (buźka lwa z grzywą ok. 7,5cm),
- 1 tablica magnetyczna 22x16,5cm,
- instrukcja gry.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość opakowania: ok. 22,5x18x5cm
Nr katalogowy: RK2010-04

Zabawki - Numer handlowy: 90014/4

Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna - wesołe obrazki - RK2010-04E (Rozmiar: 0,58 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator