Gra magnetyczna - Burger - Opis produktu

Gra magnetyczna Burger to zestaw trójwymiarowych magnesów wraz z kołem fortuny pozwalających na fascynującą zabawę. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Chcesz stworzyć własne kulinarne arcydzieło? Zaproś przyjaciół i na wyścigi przygotowujcie własne burgery! Udział w grze może brać od 2 do 4 osób. Apetyczne bułeczki, soczyste warzywa, chrupiące liście sałaty... Wykorzystujcie wszystkie składniki. I nie zapomnijcie o ozdobach! Zakręć strzałką i sprawdź, czy możesz wykonać wylosowany wariant czynności. Cel gry to przygotowanie w całości i szybciej od innych graczy jednego burgera. Gra rozwija małą motorykę, wyobraźnię, a przede wszystkim uczy bawić się w grupie według wyznaczonych reguł. Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- koło fortuny ze strzałką 1szt.,
- podstawy do układania burgerów 4szt.,
- elementy spożywcze 32szt.,
- instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.
Wymiar podstawy: 11,5x16cm
Wymiary opakowania: ok. 22,5x18x5cm
Nr katalogowy: RK2020-05

Zabawki - Numer handlowy: 90015/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna - Burger?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna - Burger możesz kupić za 24.99 zł. Cena Gra magnetyczna - Burger jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna - Burger?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna - Burger wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna - Burger jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna - Burger?
Magnetyczna gra Burger to zestaw trójwymiarowych magnesów wraz z kołem fortuny pozwalających na fascynującą grę. Na jednej z podstaw ułóż swój smakowity burger. Czy koło fortuny będzie Ci sprzyjać? Kto z uczestników gry najszybciej przygotuje swojego burgera w całości?
Zabawki - Numer handlowy: 90015/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator