Tablica magnetyczna w rolce - Opis produktu

Tablica magnetyczna w rolce to najlepsze rozwiązanie do zabawy i nauki. Tablica magnetyczna jest elastyczna, lekka i kompaktowa. Dzięki samoprzylepnej podstawie będziesz mógł bezpiecznie zamocować ją do dowolnej płaskiej powierzchni. Może stanowić ozdobę pokoju dziecięcego. Duże pole tablicy magnetycznej otwiera nowe możliwości. Teraz możesz już układać na tablicy magnetycznej swoje zestawy magnesów. Możesz też tworzyć niesamowite obrazy wykorzystując zestawy piankowych magnesów znajdujących się w ofercie marki lub dowolnie innych. Ucz się i baw z przyjemnością!
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajduje się elastyczna plansza magnetyczna o wymiarach 475х324mm – 1 szt.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK3501-01

Zabawki - Numer handlowy: 90006

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablica magnetyczna w rolce?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablica magnetyczna w rolce możesz kupić za 35.00 zł. Cena Tablica magnetyczna w rolce jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablica magnetyczna w rolce?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablica magnetyczna w rolce wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablica magnetyczna w rolce jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablica magnetyczna w rolce?
Tablica magnetyczna w rolce to najlepsze rozwiązanie do zabawy i nauki. Duże pole tablicy magnetycznej otwiera nowe możliwości. Dzięki samoprzylepnej podstawie będziesz mógł bezpiecznie zamocować ją do dowolnej płaskiej powierzchni. Teraz Twoje magnesy będą w jednym miejscu.
Zabawki - Numer handlowy: 90006Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator