Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06 - Opis produktu

Gra edukacyjna W lesie i na farmie to zabawa skojarzeniowa w 3 odsłonach. Wraz z dzieckiem oglądajcie zwierzęta i je pogrupujcie. Przy okazji możecie opowiedzieć o każdym zwierzątku. Kto mieszka w lesie? A kto na farmie? Następnie wśród kart znajdźcie ulubione smakołyki poszczególnych zwierzaków. Kto je marchewkę? A kto siano? Dopasujcie rodziny - osobnik dorosły i młode. Ciekawą opcją jest wykorzystanie specjalnych podstawek do postawienia figurek zwierzątek. 
Zabawa rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie. Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości. 
W zestawie znajdują się: 
- 32 fiszki,
- instrukcja. 

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar krówki: 6x6cm
Wielkość opakowania: ok. 17x16x4cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1280-06

Zabawki - Numer handlowy: 90050/06

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06 możesz kupić za 17.00 zł. Cena Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna W lesie i na farmie 1280-06?
Gra edukacyjna W lesie i na farmie to zabawa skojarzeniowa w 3 odsłonach. Wraz z dzieckiem oglądajcie zwierzęta i je pogrupujcie na te z lasu i z farmy. Znajdźcie ulubione smakołyki poszczególnych zwierzaków oraz dopasujcie rodziny (dorosły i młode).
Zabawki - Numer handlowy: 90050/06Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator