Gra z plastikiem Nauka liczenia - Opis produktu

Edukacyjna gra z plastikiem Nauka liczenia to ciekawa forma zabawy, która pomoże dziecku zapoznać się z pojęciami części i całości oraz nauczyć się liczyć i poznawać zwierzątka. W zestawie znajdują się tekturowe plansze z różnymi zwierzętami oraz przykładami matematycznymi (po 4 na planszy) oraz plastikowe, przeźroczyste karty zawierające odpowiedzi. Dopasujcie je poprawnie. Gra ćwiczy logiczne myślenie, pamięć, koncentrację, mówienie oraz fantazję. Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz! Wygodna, tekturowa walizeczka zapinana na rzepy ułatwi przechowywanie i przenoszenie.
W zestawie znajdują się:
- plansze do gier 6 szt., 
- plastikowe karty 24 szt., 
- walizeczka do przechowywania i noszenia.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość planszy z 4 obrazkami: 16x16cm.
Wielkość opakowania: 22x3,5x18cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK1190-01

Zabawki - Numer handlowy: 90055/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra z plastikiem Nauka liczenia ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra z plastikiem Nauka liczenia możesz kupić za 35.00 zł. Cena Gra z plastikiem Nauka liczenia jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra z plastikiem Nauka liczenia ?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra z plastikiem Nauka liczenia wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra z plastikiem Nauka liczenia jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra z plastikiem Nauka liczenia ?
Edukacyjna gra z plastikiem Nauka liczenia to ciekawa forma zabawy, która pomoże dziecku zapoznać się z pojęciami części i całości oraz nauczyć się liczyć i poznawać zwierzątka. W zestawie znajdują się tekturowe plansze z różnymi zwierzętami oraz przykładami matematycznymi (po 4 na planszy) oraz plastikowe, przeźroczyste karty zawierające odpowiedzi.
Zabawki - Numer handlowy: 90055/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator