Teatr magnetyczny Kopciuszek - Opis produktu

Teatr magnetyczny Kopciuszek to zestaw trójwymiarowych magnesów tematycznych ilustrujących postaci i sceny z bajki. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na dowolnej metalowej powierzchni np. na lodówce. W takiej grze treściowo-fabularnej przejawia się charakter i twórcza ekspresja dziecka. Znakomite ilustracje i zrozumiałe dla dzieci obrazki zachęcają do zabawy i opowiadania rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Figurki przeznaczone są do odtworzenia znanej już bajki, jednak spodziewamy się, że dziecko wymyśli wiele własnych opowieści używając różnych kompletów magnesów. Gra z magnesami rozwija także małą motorykę rąk, myślenie twórcze oraz rozszerza pojęcie o otaczającym go świecie. Grubsze magnesy są łatwe do uchwycenia i przesuwania z miejsca na miejsce przez małe rączki. W zestawie znajduje się 15 magnesów.
Prawdziwe bajkowe przedstawienie w domu! Teatry magnetyczne pozwalają zamienić czytanie bajki w interesującą zabawę. Ulubione bajki czekają na maluchy. W każdym komplecie znajdują się figurki wszystkich bohaterów bajek oraz dekoracje. Mama czyta, dziecko się bawi!

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK2102-01

Zabawki - Numer handlowy: 90008/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Teatr magnetyczny Kopciuszek?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Teatr magnetyczny Kopciuszek możesz kupić za 17.00 zł. Cena Teatr magnetyczny Kopciuszek jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Teatr magnetyczny Kopciuszek?
Najniższy koszt przesyłki dla Teatr magnetyczny Kopciuszek wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Teatr magnetyczny Kopciuszek jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Teatr magnetyczny Kopciuszek?
Teatr magnetyczny Kopciuszek to zestaw trójwymiarowych magnesów tematycznych ilustrujących postaci i sceny z bajki. Mama czyta, dziecko się bawi! W każdym komplecie znajdują się figurki wszystkich bohaterów bajek oraz dekoracje.
Zabawki - Numer handlowy: 90008/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator