Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02 - Opis produktu

Edukacyjna gra z rzepami Ruchome elementy Syrenka pozwoli na przeżycie morskich przygód. Poznaj syrenkę i jej przyjaciół! Wyruszcie razem w podróż odkrywając podwodny świat. Wykonuj także zadania na kartach używając specjalnego pisaka ścieralnego. Zestaw zawiera tekturowe postacie z ruchomymi częściami i dodatkowe elementy mocowane za pomocą rzepów. Podczas gry dziecko potrenuje wyobraźnię, logiczne myślenie, pamięć oraz umiejętności motoryczne. Przykład: wybierz postać syrenki i dołącz elementy garderoby wraz z akcesoriami. Zobacz jak można ruszać ogonem syrenki!

W zestawie znajdują się:
- postacie z ruchomymi elementami 4 szt., 
- elementy dodatkowe 15 szt.,
- karty z zadaniami 6 szt.,
- marker z gąbką,
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość planszy: 16x16, wielkość żółwia ok.17x17cm.
Wielkość opakowania: ok. 22x22x6,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1320-02

Zabawki - Numer handlowy: 90047/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02 możesz kupić za 42.00 zł. Cena Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 42.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna z rzepami Ruchome elementy Syrenka 1320-02?
Edukacyjna gra z rzepami Ruchome elementy Syrenka pozwoli na przeżycie morskich przygód. Wyruszcie razem z syrenką w podróż odkrywając podwodny świat. Wykonuj także zadania na kartach używając specjalnego pisaka ścieralnego. Zestaw zawiera tekturowe postacie z ruchomymi częściami i dodatkowe elementy mocowane za pomocą rzepów.
Zabawki - Numer handlowy: 90047/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator