Książeczka - Moje ubrania KARP50178 - Opis produktu

Książeczka - Moje ubrania z serii interaktywnych książeczek dla najmłodszych Read & Play (wydanie polskie) jest tekstylną zabawką o kształcie laleczki i funkcji plecaczka.
Książeczki K'S Kids zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci, dostosowane do wczesnego etapu ich rozwoju. Zawierają treści, których sens przekazywany jest za pomocą prostego słownictwa, kolorowych ilustracji, efekty dźwiękowe oraz wiele wbudowanych funkcji do zabawy.
Książeczki te kształcą, są zabawne oraz bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 36x22x3cm.
Produkt dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KARP50178

Zabawki - Numer handlowy: 46018

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka - Moje ubrania KARP50178?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka - Moje ubrania KARP50178 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Książeczka - Moje ubrania KARP50178 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka - Moje ubrania KARP50178?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka - Moje ubrania KARP50178 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka - Moje ubrania KARP50178 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka - Moje ubrania KARP50178?
Książeczka - Moje ubrania z serii interaktywnych książeczek dla najmłodszych Read & Play (wydanie polskie) jest tekstylną zabawką o kształcie laleczki i funkcji plecaczka.
Zabawki - Numer handlowy: 46018Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator