Jestem Szefem KA10445 - Opis produktu

Duży niebieski dinozaur Szef z 60 kolorowymi piłeczkami w swoim "ciele" czeka na dzieci, by je mocno uściskać. Jest to zabawka dająca dziecku poczucie samodzielności i władzy.
Dzieci mogą rozpiąć suwak dinozaura, siadać w środku w basenie z piłeczkami i godzinami wspaniale się bawić. W brzuszku dinozaura znajduje się 60 kolorowych piłeczek, które maluch może przekładać i ściskać.
Gdy suwak jest zapięty na grzbiecie dinozaura, Twoje dziecko odkryje również inne możliwości zabawy. Może bawić się grzechotką oraz "kropami" znajdującymi się na ciele dinozaura, które mają różne faktury materiałów, szeleszczące elementy, lusterko, a także otwór, przez który dziecko może wyciągać piłki ze środka.
Jest to fantazyjna zabawka, która w atrakcyjny sposób pozwala połączyć zamiłowanie dzieci do piłek, z ich zamiłowaniem do chowania i odkrywania zabawek, a wszystko to w jednej, słodkiej, pluszowej zabawce.

Zabawki dla dzieci K's Kids to seria specjalnie stworzona dla rozwoju niemowląt i małych dzieci. K's Kids zajmuje się tworzeniem zabawek najlepiej dopasowanych do małych rączek i zmysłów maleństw. K's Kids używa najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów do produkcji uroczych, edukacyjnych i przynoszących radość zabawek.
Zabawki K's Kids przyciągają uwagę swoją oryginalnością i powstają przy udziale zespołu rozwojowego włączając pomoc wielu psychologów, specjalistów dziecięcego rozwoju oraz rodziców. Pomysły K's Kids są wysoce doceniane przez branżę, jak również przez samych rodziców i ich pociechy. Zabawki K's Kids zdobyły wiele światowych nagród i cieszą miliony maluchów w 50 krajach świata.


Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- sprawności manualnej,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- poznawania związków przyczynowo-skutkowych,
- logicznego myślenia,
- dopasowywania,
- dotykania i chwytania.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka otrzymała nagrodę SUPER PRODUKT w V edycji konkursu organizowanym przez czasopismo "Mam dziecko".
Wymiary zabawki: 120x59x28cm.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10445

Zabawki - Numer handlowy: 46072

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator