Muzyczne drzewko DD37952 - Opis produktu

Wspaniałe, kolorowe, muzyczne drzewko zapewni dziecku zabawę na wiele godzin - śpiewa, uczy i bawi w j. polskim. Po wrzuceniu 3 kulek w kształcie owoców (jabłko, arbuz, pomarańcza) przez liście drzewka dziecko może zobaczyć, jak zjeżdżają wokół pnia, wydając przy tym wesołe dźwięki. Złap piłeczkę jak wyleci! Dziecko może również skomponować i zagrać własną muzykę dzięki kolorowemu minipianinku. Ponadto w komplecie znajdują się 4 klocki, które po umieszczeniu w odpowiednim miejscu nagrodzą dzieci muzką. Funkcja sortera uczy malucha dopasowywać elementy o kształtach: koła, gwiazdki, kwadratu i trójkąta, a także jest pomocna w nauce kolorów.
To zabawka idealnie dopasowana do potrzeb siedzącego dziecka. Kształtuje zdolności motoryczne i wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwała i bezpieczna, a intensywne kolory pobudzają wzrok i zachęcają do twórczej zabawy.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 35x32x25cm
Numer katalogowy: DD37952
Zabawki - Numer handlowy: 88167

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Muzyczne drzewko DD37952?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Muzyczne drzewko DD37952 możesz kupić za 129.00 zł. Cena Muzyczne drzewko DD37952 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 129.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Muzyczne drzewko DD37952?
Najniższy koszt przesyłki dla Muzyczne drzewko DD37952 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Muzyczne drzewko DD37952 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Muzyczne drzewko DD37952?
Wspaniałe, kolorowe, muzyczne drzewko zapewni dziecku zabawę na wiele godzin - śpiewa, uczy i bawi w j. polskim. Zabawa z kuleczkami, sorter kształtów, wesołe utwory i dźwięki, gra na pianinku oraz kolorowe światełka to jedne z atrakcji tej zabawki.
Zabawki - Numer handlowy: 88167Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator