Muzyczne drzewko DD37952 - Opis produktu

Wspaniałe, kolorowe, muzyczne drzewko zapewni dziecku zabawę na wiele godzin - śpiewa, uczy i bawi w j. polskim. Po wrzuceniu 3 kulek w kształcie owoców (jabłko, arbuz, pomarańcza) przez liście drzewka dziecko może zobaczyć, jak zjeżdżają wokół pnia, wydając przy tym wesołe dźwięki. Złap piłeczkę jak wyleci! Dziecko może również skomponować i zagrać własną muzykę dzięki kolorowemu minipianinku. Ponadto w komplecie znajdują się 4 klocki, które po umieszczeniu w odpowiednim miejscu nagrodzą dzieci muzką. Funkcja sortera uczy malucha dopasowywać elementy o kształtach: koła, gwiazdki, kwadratu i trójkąta, a także jest pomocna w nauce kolorów.
To zabawka idealnie dopasowana do potrzeb siedzącego dziecka. Kształtuje zdolności motoryczne i wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwała i bezpieczna, a intensywne kolory pobudzają wzrok i zachęcają do twórczej zabawy.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 35x32x25cm
Numer katalogowy: DD37952
Zabawki - Numer handlowy: 88167

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator