Piłeczkowa ciuchcia 95862 - Opis produktu

Wszystkie maluchy kochają ciuchcie, a zabawa nią w połączeniu z 3 kuleczkami jest jeszcze wspanialsza! Tak właśnie powstała piłeczkowa ciuchcia, która kryje w sobie mnóstwo ciekawych funkcji, ma intensywne barwy, światła, muzykę oraz przyczynia się do rozwoju kreatywności, zmysłów i zdolności poznawczych dziecka. Lokomotywa działa w dwóch trybach:
- statycznym, w którym zabawka nie przemieszcza się,
- oraz w dynamicznym, w którym ciuchcia jeździ w różnych kierunkach.
Interesującą atrakcją, pokazującą zależność przyczyna-skutek stanowi umieszczona z tyłu zabawki dźwignia, dzięki której zmienia się kierunek wypadania piłeczek. Przesuwając ją w przód, ciuchcia będzie żonglować piłeczkami, natomiast w pozycji do tyłu, piłeczki będą wypadać z ciuchci. Zabawka pomaga ćwiczyć refleks. Im szybciej maluch będzie wrzucał piłeczki do komina, tym szybciej ciuchcia będzie jeździć. Zabawka mówi w języku polskim, liczy wrzucane do jej wnętrza piłeczki oraz śpiewa wesołą piosenkę.
Ciuchcia może nam również pomóc w zabawie usprawniającej celność rzutów maluszka. Możemy wyłączyć funkcję jeżdżenia i z różnych odległości wrzucać do komina kuleczki lub też utrudnić zabawę i próbować trafić do celu podczas jazdy lokomotywy.

Funkcje produktu:
- jeździ po włączeniu funkcji poruszania przy dźwiękach piosenki,
- uczy liczb,
- żongluje piłeczkami,
- ma kolorowe światełka,
- działa w 2 trybach: statyczny i dynamiczny,
- przesuwaj dźwignię, aby zmienić kierunek wypadania piłeczek,
- im szybciej wrzucasz piłeczki, tym ciuchcia szybciej jedzie (w trybie dynamicznym),
- zabawka mówi po polsku,
- posiada dwustopniową regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- zachęca do ruchu, kształtując motorykę dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 4 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 27x23x15cm 
Wysokość zabawki: ok.23x20cm
Numer katalogowy: DD95862
Zabawki - Numer handlowy: 50124


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator