Gra Fanzone 62178 - Opis produktu

Fanzone to gra dla wszystkich fanów piłki nożnej. Ciekawy kształt gry w postaci trofeum zwycieskich rozgrywek w złotym kolorze stanowi dodtkową atrakcję - jak nagroda dla najlepszego zawodnika. Fanzone to nowy wariant dobrze znanej gry Prawda czy Fałsz. Gra zawiera ponad 500 piłkarskich pytań oraz dwa poziomy trudności do wyboru. Kto podejmie wyzwanie? Kto okaże się prawdziwym fanem piłki nożnej? Jedna rozgrywka trwa 15-20 minut. Prowadzący zadaje pytania, liczy punkty i komentuje przebieg rozgrywki. Po usłyszeniu pytania Twoim zadaniem jest jak najszybsze naciśnięcie swojego przycisku i prawidłowa odpowiedź. Pytania są podzielone na 5 kategorii:
1. Mistrzostwa Świata,
2. Liga Mistrzów,
3. Liga angielska,
4. Znani piłkarze,
5. Ciekawostki.

Funkcje zabawki:
- gra przeznaczona dla maksymalnie dla 2 do 5 graczy,  w 2 trybach trudności, dla dzieci powyżej 7 lat oraz osób powyżej 14 lat.
- zabawka z dźwiękiem i światłem,
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację oraz refleks,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AA. W załczeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 22x22x27cm
Numer katalogowy: DD62178
Zabawki - Numer handlowy: 50127

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator