Jeździk pchacz 3w1 DD42607 - Opis produktu

Jeździk pchacz 3w1 to zabawka, która rośnie razem z dzieckiem i posłuży przez długi czas. Można jej używać jako:
- interaktywnej zabawki dla dziecka siedzącego samodzielnie, bawiąc się wyjmowanym mini-pianinkiem oraz ruchomymi elementami na panelu,
- chodzika-pchacza, który dzięki stabilnej konstrukcji pomoże dziecku podczas pierwszych prób chodzenia,
- oraz jeździka, dzięki któremu maluch będzie ćwiczył mięśnie nóg.
Zabawka zapewnia rozwój małej i dużej motoryki, ale również jest muzycznym centrum zabaw z wieloma atrakcjami. Kolorowe zabawki na panelu zachęcają do aktywności ruchowej, chwytania, przyciskania i przesuwania. Mini pianinko to jedna z zabawek na panelu, którą można zabrać wszędzie ze sobą. Posiada przełącznik uruchamiający lub wyłączający muzykę i światła. Po włączeniu zabawki dziecko może zagrać dźwięki gamy przyciskając podświetlające się, kolorowe, klawisze z cyferkami lub po naciśnięciu pomarańczowej gwiazdki wysłuchać kilku z wesołych melodii obserwując pokaz światełek mrugających w rytm muzyki na klawiszach.
Funkcja chodzika i pchacza pomoże małemu dziecku złapać równowagę i nabrać pewności siebie podczas stawiania pierwszych kroków oraz samodzielnym poruszaniu się po domu. Funkcja jeździka to prawdziwa frajda, dziecko może samodzielnie kierować swoim pojazdem, co wpływa na wzrost poczucia własnej wartości, rozwój koordynacji oraz poznanie zależności przyczyna-skutek. Dodatkowym atutem jest łatwe przekształcanie zabawki z chodzika w jeździk.

Funkcje produktu:
- wpływa na rozwój koordynacji ruchowej,
- ruchome elementy wpływają na zdolności poznawcze i myślenie przyczynowo- skutkowe,
- stymuluje i wspomaga zmysł dotyku oraz zdolności manipulacyjne,
- czynności naciskania, popychania, przekręcania zwiększają precyzję ruchów rączki,
- dźwięk i światło pobudzają zmysły słuchu i wzroku,
- stabilny i wytrzymały, wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia,
- nie ma ostrych krawędzi,
- proste przekształcanie zabawki z chodzika w jeździk,
- produkt łatwo utrzymać w czystości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 52x44x23,5cm
Numer katalogowy: DD42607
Zabawki - Numer handlowy: 88168

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jeździk pchacz 3w1 DD42607?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jeździk pchacz 3w1 DD42607 możesz kupić za 179.00 zł. Cena Jeździk pchacz 3w1 DD42607 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 179.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jeździk pchacz 3w1 DD42607?
Najniższy koszt przesyłki dla Jeździk pchacz 3w1 DD42607 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jeździk pchacz 3w1 DD42607 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jeździk pchacz 3w1 DD42607?
Jeździk pchacz 3w1 to zabawka, która rośnie razem z dzieckiem. Zapewnia rozwój małej i dużej motoryki, ale również jest muzycznym centrum zabaw z wieloma atrakcjami. Wyjmowane mini pianinko można zabrać wszędzie ze sobą.
Zabawki - Numer handlowy: 88168Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator