Autobus sorter kształtów DD45630 - Opis produktu

Autobus sorter kształtów posiada 2 strony do zabawy. Na jego bokach i dachu znajdują się otwory, w które należy włożyć oraz dopasować znajdujące się w komplecie klocki. Naucz dziecko kształtów i kolorów wykorzystując znajdujące się w zestawie 6 klocków: zielony kwadrat, pomarańczowa gwiazdka, czerwone koło, fioletowy sześciokąt, różowe serce i niebieski trójkąt. Ten autobusik jest nie tylko wypełniony kształtami, ale prowadząc go rączką lub popychając pojedzie na swoich 4 kółkach do przodu lub do tyłu. Zwróć uwagę, że kołpaki na kołach zostały specjalnie umieszczone w różnych miejscach przez co stwarzają ciekawą do obserwacji iluzję w ruchu. Dodatkowo autobus posiada także dwukolorową kuleczkę, która grzechocze przy wprawieniu w ruch obrotowy.

Funkcje produktu:
- autko do prowadzenia rączką,
- 2 strony do zabawy,
- sortuj i dopasuj 6 klocków do odpowiednich otworów,
- poznaj kształty i kolory,
- wpraw w ruch obrotowy kulkę, aby zmienić jej kolor i usłyszeć grzechotkę,
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: 25x17,5x10,5cm, wielkość zabawki ok. 16x14x10cm.
Numer katalogowy: DD45630
Zabawki - Numer handlowy: 50201

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Autobus sorter kształtów DD45630?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Autobus sorter kształtów DD45630 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Autobus sorter kształtów DD45630 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Autobus sorter kształtów DD45630?
Najniższy koszt przesyłki dla Autobus sorter kształtów DD45630 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Autobus sorter kształtów DD45630 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Autobus sorter kształtów DD45630?
Ucz się sortować kształty oraz poznawaj kolory wraz z wesołym autobusem. Prowadź go rączką i obserwuj jak zabawnie obracają się koła. Pokręć obrotową kuleczką, aby zmienić jej kolor i usłyszeć grzechotkę.
Zabawki - Numer handlowy: 50201Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator