Motoroler zielony DD42697 OU - Opis produktu

Motoroler w zielonym kolorze to zabawka, która jeździ, świeci, gra oraz wydaje realistyczne odgłosy motocykla. Z pewnością zachęci dziecko do aktywnej zabawy. Pierwszym zadaniem jest umieszczenie okręgłego rolera w pojeździe, a następnie prowadzenie motocykla rączką oraz obserwacja jak obraca się on podczas jazdy. Zadanie to ćwiczy małą i dużą motorykę.
Dodatkowo dziecko może nacisnąć na roler i uruchomić efekty świetlne oraz zabawne dźwięki. Zabawka wydaje realistyczny odgłos motocykla.

Funkcje zabawki:
- naciśnij roler, aby uruchomić efekty dźwiękowe i świetlne,
- realistyczne dźwięki motoru,
- prowadź motocykl rączką i obserwuj co się dzieje z rolerem,
- ćwiczenie motoryki,
- pobudzanie zmysłów,
- rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zwiększanie wyobraźni i zachęta do poznawania świata,
- wspomaganie koncentracji.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 19,5x17,5x7,5 cm
Numer katalogowy: DD42697
Zabawki - Numer handlowy: 88073/2

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator