Flota morska DD43340 - Opis produktu

Flota morska to zestaw do zabawy niezbędny w każdej wannie! W komplecie znajdują się 4 łódki; biało-zielony holownik, który świeci oraz 3 łódki w intensywnych kolorach: niebieskim, czerwonym i żółtym. Można się nimi bawić oddzielnie albo połączyć wszystkie, aby płynęły jako flota. Trzy jednobarwne łódeczki są tej samej wielkości i kształtu, dzięki czemu można je układać jedną w drugą. Świetny zestaw do zabawy w wodzie, nie tylko w domowym zaciszu, ale również nad jeziorem.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu LR44. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok.18,5x23x8cm
Długość łódki: ok.11cm.
Numer katalogowy: DD43340


Zabawki - Numer handlowy: 88170

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Flota morska DD43340?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Flota morska DD43340 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Flota morska DD43340 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Flota morska DD43340?
Najniższy koszt przesyłki dla Flota morska DD43340 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Flota morska DD43340 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Flota morska DD43340?

Zabawki - Numer handlowy: 88170Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator