Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412 - Opis produktu

Sensory podwieczorek u Dumelka to cudowny zestaw na proszoną herbatkę! Zabawki sensoryczne w intensywnych barwach, które pomogą dziecku szybciej i w pełni zintegrować zmysły wzroku, dotyku i słuchu. Świetne do zabawy w odgrywanie ról, sprawdzą się podczas zabawy na podłodze, jak i w wannie. Wszystkie elementy zestawu są lekkie i dopasowane do małych rączek dziecka. Produkt został wykonany z nietoksycznych materiałów - elementy są bezpieczne i miękkie, dzięki czemu maluch nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy. W komplecie znajduje się aż 27 kolorowych elementów o różnych kształtach i funkcjach:
- uśmiechnięty imbryczek wykonany z mięciutkiej gumy;
oraz z miękkie, uginające się, ale trzymające kształt:
- 2 filiżanki wraz z pasującymi 2 spodeczkami,
- 2 talerzyki deserowe z 2 zestawami bezpiecznych sztućców (widelczyk i nóż),
- 6 kolorowych kawałków ciasta składających się z 2 elementów,
- i 2 babeczki składające się z 2 elementów.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 38x27,5x6cm
Wysokość imbryczka ok. 12cm, średnica tortu ok.15,5cm.
Numer katalogowy: DD2412
Zabawki - Numer handlowy: 88185

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412?
Najniższy koszt przesyłki dla Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sensory podwieczorek u Dumelka DD2412?
Sensory podwieczorek u Dumelka to cudowny zestaw na proszoną herbatkę! Zabawki sensoryczne w intensywnych barwach, które pomogą dziecku szybciej i w pełni zintegrować zmysły wzroku, dotyku i słuchu. Świetne do zabawy w odgrywanie ról.
Zabawki - Numer handlowy: 88185Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator