Symfonia grzybków DD62371 - Opis produktu

Symfonia grzybków to inspirująca muzyczna zabawka w kształcie kwiatuszka, dzięki któremu dziecko będzie ćwiczyć liczenie i nazywanie kolorów w języku polskim. Zielona podstawa kołysze się, co stanowi dodatkowe utrudnienie podczas gry na 4 różne sposoby. Dodatkową atrakcją jest to, iż kolorowe kapelusze grzybków oraz przełącznik trybów podświetlają się światełkami, co umili zabawę i ucieszy malucha. Zabawka posiada 4 tryby działania: cyfry, muzyka, kolory i gry. Wyboru trybu dokonuje się poprzez naciśnięcie na niebieskie kółko na środku podstawy.
1. tryb cyfry - zadaniem malucha będzie liczenie kropek, znajdujących się na kolorowych grzybkach, 
2. tryb kolory - poznawanie barw widocznych na grzybkowych kapeluszach, 
3. tryb muzyka - grzybki w magiczny sposób przekształcają się w klawisze pianinka, aby maluch mógł zagrać na nich prawdziwy koncert, 
4. tryb gra - zabawka będzie zadawać pytania dotyczące liczenia i określania kolorów. 
Wysokiej jakości głośnik zapewni czyste brzmienie dźwięków. Produkt został również wyposażony w regulację głośności oraz wyłącznik.
 
Funkcje produktu:
- zabawka mówi w j. polskim,
- 4 tryby zabawy: nauka kolorów, nauka liczenia, muzyka, gra,
- regulacja głośności oraz wyłącznik,
- podświetlane przyciski,
- kołysząca się podstawa,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 23x12x23cm, wielkość zabawki ok. 19x10cm.
Numer katalogowy: DD62371
Zabawki - Numer handlowy: 50187

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Symfonia grzybków DD62371?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Symfonia grzybków DD62371 możesz kupić za 89.00 zł. Cena Symfonia grzybków DD62371 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 89.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Symfonia grzybków DD62371?
Najniższy koszt przesyłki dla Symfonia grzybków DD62371 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Symfonia grzybków DD62371 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Symfonia grzybków DD62371?
Symfonia Grzybków to inspirująca muzyczna zabawka w kształcie kwiatuszka, dzięki któremu dziecko będzie ćwiczyć liczenie i nazywanie kolorów w języku polskim. 4 tryby zabawy, światełka i kołysząca się podstawa to jedne z głównych atrakcji.
Zabawki - Numer handlowy: 50187Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator