Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU - Opis produktu

Puzzle piankowe 3D Bloco combat dragon to rewolucyjny wymiar zabawek konstrukcyjnych dla starszych dzieci! Wystarczy połączyć elementy z pianki z plastikowymi łącznikami, aby powstała nowa postać lub konstrukcja. Modułowe klocki bloco umożliwiają budowę dowolnych kształtów i modeli. Dzięki łącznikom o kolistym kształcie zwierzaki potrafią się poruszać sprawiając, że zabawa staje się bardziej ekscytująca. Według instrukcji z tego zestawu można złożyć dużego smoka wojownika oraz akcesoria: kolczastą kulę, tarczę, sztylet, ostrza. Łącz piankowe elementy w modele zgodnie z instrukcją lub bądź kreatywny tworząc nowe, fantastyczne postaci.
Dobra jakość oraz ciekawe wzornictwo sprawiają, że układanie puzzli jest wielką przyjemnością, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Puzzle przestrzenne to alternatywa dla tych, którym znudziło się układanie płaskich obrazków i chcą przejść na "wyższy"poziom. Ułożenie trójwymiarowych konstrukcji jest znacznie trudniejsze, wymaga bowiem wyobraźni przestrzennej i dużo cierpliwości. Niektóre elementy są delikatne, dlatego trzeba się liczyć z tym, że mniej wprawne dziecko będzie potrzebować pomocy kogoś dorosłego, ale efekt pracy daje wiele satysfakcji. Wykonane z pianki elementy są łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe, a dodatkowo dziecko podczas zabawy nimi nie zrobi sobie krzywdy. Plastikowe łączenia umożliwiają obracanie kończyn i części zbudowanych stworzeń, dzięki czemu nie będzie to kolejna figurka do postawienia, lecz do świetnej zabawy. Dziecko rozwinie kreatywność, wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności manualne i motoryczne.
Plusem puzzli 3D jest to, że nie trzeba mieć dużego, wydzielonego miejsca na układanie, wystarczy niewielka powierzchnia na biurku czy stole. Wyciśnij z szablonu piankowe elementy, dobierz części służące do montażu i zacznij tworzenie.

Zestaw zawiera:
- 155 elementów części bloco (122 gąbkowych puzzli + 33 łączników),
- dokładną instrukcję użytkowania.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery Creative to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 do 14 lat.
Wymiary opakowania: 38x26x6,5cm.
Numer katalogowy: DD20002
Zabawki - Numer handlowy: 88164/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU możesz kupić za 29.99 zł. Cena Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle piankowe 3D Bloco Combat Dragon DD20002 OU?
Puzzle piankowe 3D Bloco Bloco combat dragon to rewolucyjny wymiar zabawek konstrukcyjnych dla starszych dzieci! Wystarczy połączyć elementy z pianki z plastikowymi łącznikami, aby powstała nowa postać lub konstrukcja. Modułowe klocki bloco umożliwiają budowę dowolnych kształtów i modeli.
Zabawki - Numer handlowy: 88164/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator