Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Gryzak szop John z lusterkiem dostarczy wielu chwil radości i rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. To szeleszczący mini-kocyk z wieloma atrakcjami do odkrycia. Zabawka w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania. Przy potrząsaniu, zwierzątko dźwięcznie grzechocze, wspomagając w ten sposób rozwój słuchu oraz pobudzając ciekawość dziecka. Zaprojektowana jako urocze zwierzątko i wykonana z wysokiej jakości materiałów w pięknych, kontrastujących kolorach, posiada interesujące elementy w postaci satynowych metek i elastycznych gryzaków ze strukturą oraz bezpieczne lusterko do samopoznania przez dziecko.
Satynowe metki można wykorzystać jako pętelki do przełożenia kółeczka i zawieszenia zabawki w dowolnym miejscu zarówno w domu, jak i w podróży.

Funkcje zabawki:
- szeleszczący mini-kocyk w postaci zwierzątka w przyciągających wzrok kolorach,
- z tyłu kocyka umieszczono duże, bezpieczne lusterko zachęcające do poznania swojej buzi przez dziecko,
- przy potrząsaniu dźwięcznie grzechocze,
- sympatyczna buźka z haftowanymi elementami zachęca do poznania części twarzy, całość jest miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada satynowe metki do skubania,
- wyposażony w elastyczne gryzaki łagodzące ból podczas ząbkowania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 13cm
Numer katalogowy: DD80153
Zabawki - Numer handlowy: 88187/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 możesz kupić za 19.80 zł. Cena Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.80 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 ?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Gryzak szop John z lusterkiem DD80153 ?
Gryzak szop John z lusterkiem z kolekcji Balibazoo to szeleszczący mini-kocyk z dźwięczną grzechotką, lusterkiem, satynowymi metkami oraz elastycznymi gryzakami. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonany z wysokiej jakości materiałów w intensywnych kolorach.
Zabawki - Numer handlowy: 88187/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator