Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845 - Opis produktu

Zawieszka sowa Adela jest wręcz stworzona do przytulania! A ukryty wewnątrz dzwoneczek wydaje miły dla ucha dźwięk przy każdym poruszeniu zabawki. Ta kolorowa sówka jest pełna niespodzianek oraz została wykonana z bezpiecznych materiałów o ciekawych wzorach i strukturach. Dzięki temu w wyjątkowy sposób stymuluje zmysły i pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka. Dodatkowymi atrakcjami są małe gryzaczki, które schować można w naszytej na sowim brzuszku kieszeni, większy elastyczny gryzak-listek, 2 plastikowe klekoczące kształty geometryczne, a także szeleszczące skrzydełka. Praktyczna zawieszka w kształcie otwartego kółeczka ułatwi przymocowanie zabawki w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z dużą buźką z haftowanymi szczegółami,
- w środku ma ukryty dzwoneczek o miłym dla ucha dźwięku, który usłyszymy po potrząśnięciu zabawką,
- sowa ma elastyczny gryzaczek-listek ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- jej skrzydełka są wykonane z szeleszczącego materiału,
- ma przymocowane plastikowe elementy: serce i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- z przodu sówka ma kieszonkę, a w niej umocowane na sznureczku zostały 2 plastikowe kwiatuszki, które można chować i wyjmować,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 13cm
Numer katalogowy: 80845
Zabawki - Numer handlowy: 88260/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845 możesz kupić za 38.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845?
Zawieszka sowa Adela z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka-przytulanka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88260/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator