Balibazoo Zawieszka sowa Adela 80845 - Opis produktu

Zawieszka sowa Adela jest wręcz stworzona do przytulania! A ukryty wewnątrz dzwoneczek wydaje miły dla ucha dźwięk przy każdym poruszeniu zabawki. Ta kolorowa sówka jest pełna niespodzianek oraz została wykonana z bezpiecznych materiałów o ciekawych wzorach i strukturach. Dzięki temu w wyjątkowy sposób stymuluje zmysły i pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka. Dodatkowymi atrakcjami są małe gryzaczki, które schować można w naszytej na sowim brzuszku kieszeni, większy elastyczny gryzak-listek, 2 plastikowe klekoczące kształty geometryczne, a także szeleszczące skrzydełka. Praktyczna zawieszka w kształcie otwartego kółeczka ułatwi przymocowanie zabawki w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z dużą buźką z haftowanymi szczegółami,
- w środku ma ukryty dzwoneczek o miłym dla ucha dźwięku, który usłyszymy po potrząśnięciu zabawką,
- sowa ma elastyczny gryzaczek-listek ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- jej skrzydełka są wykonane z szeleszczącego materiału,
- ma przymocowane plastikowe elementy: serce i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- z przodu sówka ma kieszonkę, a w niej umocowane na sznureczku zostały 2 plastikowe kwiatuszki, które można chować i wyjmować,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 13cm
Numer katalogowy: 80845
Zabawki - Numer handlowy: 88260/02

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator