Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845

Oszczędzasz

-15 %

Promocja

27,00 zł

22,90 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Ciekawa zawieszka szop Max z lusterkiem dostarczy wielu chwil radości i rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawka w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania. Przy potrząsaniu, zwierzątko dźwięcznie grzechocze, wspomagając w ten sposób rozwój słuchu oraz pobudzając ciekawość dziecka. Zaprojektowana jako urocze zwierzątko i wykonana z wysokiej jakości materiałów w pięknych, kontrastujących kolorach, posiada również dodatkowe atrakcyjne elementy w postaci satynowych wstążeczek. Główną atrakcją jest duże, bezpieczne lusterko do samopoznania przez dziecko. Ponadto zabawka ma szeleszczące elementy, satynowe metki i elastyczne gryzaki z różnymi strukturami.
Wygodne kółeczko pozwala na zawieszenie zabawki w dowolnym miejscu zarówno w domu, jak i w podróży.

Funkcje zabawki:
- zawieszka w postaci zwierzątka w przyciągających wzrok kolorach,
- duże, bezpieczne lusterko zachęcające do poznania swojej buzi,
- przy potrząsaniu dźwięcznie grzechocze,
- sympatyczna buźka z haftowanymi elementami zachęca do poznania części twarzy, całość jest miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada satynowe metki do skubania,
- wyposażona w elastyczne gryzaki łagodzące ból podczas ząbkowania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
- wygodne kółeczko jest uchwytem dzięki któremu można zabawkę zawiesić w dowolnym miejscu w domu lub na spacerze.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki (bez zawieszki): ok. 20x22cm
Numer katalogowy: DD89845
Zabawki - Numer handlowy: 88188/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845 możesz kupić za 22.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka szop Max z lusterkiem DD89845?
Zawieszka szop Max z lusterkiem z kolekcji Balibazoo to urocze zwierzątko z dźwięczną grzechotką, lusterkiem, satynowymi metkami oraz elastycznymi gryzakami. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Zabawki - Numer handlowy: 88188/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator