Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234 - Opis produktu

Seria Dumel Discovery Baby to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Kolorowa, mięciutka aktywna spirala figury geometryczne to niezastąpiona zabawka szczególnie we wczesnym okresie rozwoju dziecka. Dzięki zawieszonym zabawkom i satynowym metkom pobudzane są zmysły i spostrzegawczość dziecka. Zabawka zachęca również do pierwszych prób chwytania i wyciągania rączek, rozwija umiejętność skupienia uwagi. Każdy z kształtów geometrycznych posiada ukryte niespodzianki, a dominujące biało-czarne kolory i ciekawe wzory wyjątkowo dobrze stymulują wzrok małego dziecka. Zawieszki: piramidka, kostka i piłeczka posiadają delikatne dzwoneczki, a oprócz tego znajdziemy atrakcje w postaci klekoczących przy poruszaniu kształtów oraz  bezpieczne lusterko. Uniwersalna spirala posiada szczególne właściwości - jest giętka, więc z łatwością opleciesz nią wybrane miejsce w samochodzie, wózku, foteliku, krzesełku do karmienia, łóżeczku oraz na macie gimnastycznej. Tym sposobem Twoje dziecko będzie mogło się nią wszędzie bawić. Aktywna spirala z zabawkami jest bezpieczna i miła w dotyku. Wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących, intensywnych kolorach oraz w ciekawych wzorach w naturalny sposób stymulujących zmysły.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- pobudza wyobraźnię,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów, 
- dotykania i chwytania.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Numer katalogowy: 80234
Zabawki - Numer handlowy: 88159/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Aktywna spirala figury geometryczne 80234?
Aktywna spirala figury geometryczne jest giętka, więc z łatwością opleciesz nią wybrane miejsce, tak aby mogła towarzyszyć dziecku wszędzie. Dominujące biało-czarne kolory i ciekawe wzory wyjątkowo dobrze stymulują wzrok małego dziecka. Zawieszki: piramidka, kostka i piłeczka posiadają delikatne dzwoneczki oraz dodatkowe atrakcje w postaci klekoczących przy poruszaniu kształtów i bezpiecznego lusterka.
Zabawki - Numer handlowy: 88159/4Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator