Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN - Opis produktu

Fox shape cloth book to niezwykła materiałowa książeczka w języku angielskim. Jest miękka i puszysta, a kształtem przypomina przytulankę. Pierwsza i ostatnia kartka to mięciutkie poduszeczki tworzące liska, a w środku, po odpięciu rzepa znajdują się jeszcze 4 kartki. Książeczka zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie opowieści na 10 stronach o lisiczce i kruku w języku angielskim. Zewnętrzny lisek został wykonany z milutkiego rudego materiału - do przytulania i głaskania oraz innych strukturalnie materiałów, ma łąpki w paski, szeleszczące uszy i ogon, satynową metkę oraz haftowane szczegóły buźki. Oprócz czytania można również wykorzystać liska-przytulankę do pokazania dziecku gdzie znadują się poszczególne części ciała.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka o kształcie pluszowego liska,
- książeczka w języku angielskim,
10-stronna,
- posiada miękkie zewnętrzne strony,
- szeleszczące elementy,
zapięcie na rzep,
- różne struktury materiałów i satynowe wstążeczki,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 25x12x20cm
Numer katalogowy:WLTH8250J
Zabawki - Numer handlowy: 17029/25

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Fox shape cloth book EN?
Fox shape cloth book to niezwykła materiałowa książeczka w języku angielskim. Jest miękka i puszysta, a kształtem przypomina przytulankę. Pierwsza i ostatnia kartka to mięciutkie poduszeczki tworzące liska, a w środku, po odpięciu rzepa znajdują się jeszcze 4 kartki.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/25Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator