Zawieszka smok Feliks LC27185 - Opis produktu

Zawieszka smok Feliks, który porusza skrzydłami! Wystarczy pociągnąć za uchwyt, aby uruchomić trzepotanie skrzydeł. Dzięki uchwytowi bardzo łatwo przymocować go w wybranym miejscu lub zabrać ze sobą na spacer.
Po ściśnięciu głowy smoka usłyszymy śmieszny dźwięk piszczka. Natomiast chwycenie za nóżki spowoduje, że usłyszymy szeleszczący efekt. Flip Flap ma ciekawe materiały, aż 6 różnych tekstur do odkrycia oraz kontrastujące wzory.

Funkcje produktu:
- porusza skrzydłami,
- piszczek w łebku smoka,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- szeleszczące nóżki,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 25x24cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27185

Zabawki - Numer handlowy: 87085

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka smok Feliks LC27185?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka smok Feliks LC27185 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Zawieszka smok Feliks LC27185 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka smok Feliks LC27185?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka smok Feliks LC27185 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka smok Feliks LC27185 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka smok Feliks LC27185?
Zawieszka smok Feliks, który porusza skrzydłami! Oprócz wspaniałych kolorów i struktur materiałów, posiada piszczek i szeleszczące elementy.
Zabawki - Numer handlowy: 87085Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator