Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068 - Opis produktu

Kolorowa zawieszka Ośmiornica Pirat wykonana jest z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Co drugie ramię ośmiornicy i piracki kapelusz posiadają szeleszczące elementy. Od spodu, czyli na brzuchu ośmiornicy maluch odkryje bezpieczne lustereczko.
Dodatkowo do macek przyczepione są:
- grzechotka z kolorowymi koralikami
- i kółka pełniące funkcję gryzaczka.
Interesujące elementy zabawki rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Dzięki temu Pirat nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój.
Zabawka jest wyposażona w uniwersalny uchwyt dzięki któremu można ją przymocować do wózka, łóżeczka, nosidełka, maty czy też fotelika samochodowego.

Wymiary zabawki: ok. 12,7x10,2x25,4cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27068

Zabawki - Numer handlowy: 87017

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Ośmiornica Pirat LC27068?
Kolorowa zawieszka Ośmiornica Pirat firmy Lamaze wykonana jest z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Co drugie ramię ośmiornicy i piracki kapelusz posiadają szeleszczące elementy, a od spodu - lusterko.
Zabawki - Numer handlowy: 87017Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator