Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU - Opis produktu

Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein to cudowny mięciutki pierwszy przyjaciel malucha, który czeka na zabawę! Zapewni wiele dotykowych i wzrokowych doznań. Cztery elastyczne gryzaki mają zróżnicowaną strukturę, która złagodzi ból podczas ząbkowania. Każdy z nich znajduje się na jednej z łapek. Pociągając za łapkę spowodujemy, że jedna łapka magicznie się wydłuży, a druga skróci. Zabawka została wykonana z doskonałej jakości materiałów, z haftowanymi elementami oraz kolorowymi wzorami przyciągającymi wzrok.
Kaczuszka jest mięciutka i bezpieczna. Nie ma obawy, że dziecko się uderzy i zrobi sobie krzywdę. Wspaniały przytulak zarówno w podroży, jak i w domu. Dzięki pętelce znajdującej się z tyłu zabawki można go używać jako zawieszkę wykorzystując np. edukacyjne kółeczka do przymocowania w dowolnym miejscu.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok.22cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Powierzchnię zabawki można umyć zimną wodą z delikatnym mydłem i wysuszyć suszarką.
Nr katalogowy: 30742/2

Numer handlowy: 66446/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU możesz kupić za 19.00 zł. Cena Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein 30742 OU?
Pluszowa kaczka z gryzakami Baby Einstein to cudowny mięciutki pierwszy przyjaciel malucha, który czeka na zabawę! Zapewni wiele dotykowych i wzrokowych doznań. 4 elastyczne gryzaki ze strukturami i przeciągane łapki, to jedne z walorów zabawki.
Numer handlowy: 66446/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator