Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU - Opis produktu

Odkryj śwat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein! Poznaj muzykę klasyczną i instrumenty za pomocą tego słodko brzmiącego pieska. Pokaż dziecku jak rozpocząć: naciskając łapki szczeniaka, aby usłyszeć dźwięki z przedstawionego instrumentu (trąbka lub perkusja) lub naciśnij brzuszek, aby usłyszeć krótki klasyczny utwór (Oda do radości) z instrumentami. Klika punktów aktywacji zachęca do odkrywania muzyki i efektów dźwiękowych przez długi czas. Maluch odkrywa za każdym razem zależności przyczynowo-skutkowe swojego działania. 
Moduł grający jest wyjmowany, jest na nim przełącznik głośności, dzięki któremu muzykę można wyłączyć i ustawić głośniej lub ciszej. Piesek umieszczony na szafce siedzi samodzielnie, jest mięciutki i bezpieczny. Nie ma obawy, że dziecko się uderzy i zrobi sobie krzywdę. Wspaniały przyjaciel zarówno w podroży, jak i w domu. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok.20cm.
Powierzchnię zabawki można umyć wilgotną ściereczką z delikatnym mydłem i wysuszyć suszarką. Nie zanurzać w wodzie.
Produkt wymaga 2 baterii AA, dołączone do zestawu baterie testowe.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 11109

Zabawki - Numer handlowy: 66452

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU możesz kupić za 45.00 zł. Cena Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Odkryj świat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein 11109 OU?
Odkryj śwat muzyki ze szczeniaczkiem Baby Einstein! Poznaj muzykę klasyczną i instrumenty za pomocą tego słodko brzmiącego pieska. Pokaż dziecku jak rozpocząć: naciskając łapki szczeniaka, aby usłyszeć dźwięki z przedstawionego instrumentu lub naciśnij brzuszek, aby usłyszeć krótki klasyczny utwór z instrumentami.
Numer handlowy: 66452Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator