Mała symfonia Baby Einstein 10337 - Opis produktu

Połączenie muzyki i inżynierii tworzy największe hity dziecka! Mała symfonia Baby Einstein to niezwykłe połączenie kół zębatych ze zwierzątkami służące do budowania własnych kompozycji muzycznych. Łącząc muzykę i wczesną inżynierię, ta odkrywcza zabawka sprawia, że ​​twój mały maestro jest zajęty, gdy przełącza  i układa zębatki, by uzyskać zaskakujące wyniki. W ten sposób odkrywa nowe melodie, wykorzystując wesołe postacie Baby Einsteina do układania utworów z różnych instrumentów. Bieg zębatek przekłada się na dźwięki instrumentów. Wykonywane ruchy manipulacyjne ćwiczą motorykę, a w szczególności ćwiczyć obracanie, skręcanie i chwytanie. Każdy wybór powoduje nowy muzyczny wynik tworząc przyciągające uwagę dźwięki i uruchamiając zabawne kolorowe światła, które migają i poruszają się w rytm muzyki. Za pomocą korby dużej zębatki lub naciśnięcia niebieskiego przycisku Einsteina maluch stworzy spektakl muzyczny, jakiego nikt nigdy wcześniej nie widział, ani słyszał!
Można regulować głośność: ciszej lub głośniej lub całkowicie wyłączyć, gdy zabawka nie jest używana. Dzięki użyciu głośnika wyższej jakości dźwięki są czyste i przyjemne dla ucha. Wygodna rączka ułatwia dziecku przenoszenie zabawki.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok.29x29x6,5cm.
Produkt wymaga 3 baterii AA, dołączone do zestawu baterie testowe.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10337


Zabawki - Numer handlowy: 66451

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mała symfonia Baby Einstein 10337?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mała symfonia Baby Einstein 10337 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Mała symfonia Baby Einstein 10337 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mała symfonia Baby Einstein 10337?
Najniższy koszt przesyłki dla Mała symfonia Baby Einstein 10337 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mała symfonia Baby Einstein 10337 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mała symfonia Baby Einstein 10337?
Połączenie muzyki i inżynierii tworzy największe hity dziecka! Mała symfonia Baby Einstein to niezwykłe połączenie kół zębatych ze zwierzątkami służące do budowania własnych kompozycji muzycznych. Zabawka ćwiczy motorykę, a kolorowe światła migają i poruszają się w rytm muzyki.
Numer handlowy: 66451Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator