Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU - Opis produktu

Grająca gitara marki Baby Einstein to jednyny instrument muzyczny, którego potrzebuje Twoje dziecko, aby rozpocząć wielki koncert! Cudowne dziecko fortepianu w dzień i gwiazda rocka z gitarą w nocy? Teraz to możliwe! Maluch sam może zdecydować, czy chce być pianistą, czy gitarzystą w danym momencie. Produkt typu 2w1, ponieważ pozwala małemu muzykowi uruchamiać melodie o dźwiękach fortepianu na jednej stronie, a następnie rozłożyć gryf i zamienić zabawkę w gitarę. Instrument ma piękne kolory, jest przyjemny w dotyku i łatwy do trzymania, a także zawiera mnóstwo piosenek i dźwięków.
Interakcja dziecka powoduje, że dotykając klawiszy lub strun zagra na różnych instrumentach. Może także jednym prostym ruchem zagłuszać muzykę różnymi dźwiękami elektrycznymi lub akustycznymi. Zabawka wygrywa aż 30 melodii i 6 różnych brzmień instrumentów. Muzyczna zabawa wprowadza dziecko w nowe rytmiczne wzory i dźwięki, inspirując i tworząc zamiłowanie do muzyki. Zobacz, jak odkrywa nowe rytmy i piosenki, dotykając malowane klawisze. Korzystanie z technologii dotykowej nie wymaga użycia żadnych przycisków, aby muzyka pojawiła się magicznie z fortepianu!

Funkcje produktu:
- dwa sposoby na muzykę!
- produkt 2w1, od fortepianu po gitarę,
- wspiera rozwój umiejętności motorycznych,
- zachęca dziecko do kreatywności, poznawania i doceniania muzyki.

 Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: ok.4,5x24x17cm.
Produkt wymaga 3 baterii AA, dołączone do zestawu baterie testowe.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: 10336


Zabawki - Numer handlowy: 66460

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU możesz kupić za 71.00 zł. Cena Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 71.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Grająca gitara Baby Einstein 10336 OU?
Grająca gitara marki Baby Einstein to jednyny instrument muzyczny, którego potrzebuje Twoje dziecko, aby rozpocząć wielki koncert! Cudowne dziecko fortepianu w dzień i gwiazda rocka z gitarą w nocy? Teraz to możliwe!
Numer handlowy: 66460Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator