Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740 - Opis produktu

Pomysłowość krzesełka do karmienia Trio 3w1 zaskoczy każdego! To wygodne krzesełko dla każdego dziecka aż do 5 lat, ponieważ to aż trzy krzesła w jednym. Krzesełko Trio posiada trzy możliwości użytkowania, aby zmieścić rozwijającego się malucha i małe dzieci aż do wagi 22,6kg. Może posłużyć także jednocześnie dla dwójki dzieci.
FUNKCJONALNOŚĆ:
To jedno krzesło, które będzie rosło wraz z rodziną. Trzy tryby użytkowania obejmują:
- pełno wymiarowe krzesełko do karmienia dla najmłodszych dzieci,
- fotelik do zamontowania na krzesło,
- samodzielne krzesło dla malucha.
KOMFORT:
Aby zapewnić dziecku najlepszy komfort, siedzenie można ustawiać w w 2 pozycjach oraz ma wyjmowaną wkładkę do siedzenia dla niemowląt. Wzór Vesper to pięknie zaprojektowana, neutralna kolorystyka w dcieniach szarego, niebieskiego, zielonego i pomarańczowego. Idealna zarówno dla małych dziewczynek, jak i dla chłopców, która doskonale zaprezentuje się w Twoim domu. Materiały, z którego zostały wykonane siedzisko i wkładka składają się ze specjalnych włókien poliestrowych w 100% zabezpieczonych żywicą, dzięki temu są odporne na ubrudzenia, przyjemne w dotyku i bezpieczne. Siedzisko można prać w pralce automatycznej zgodnie z przepisem prania w instrukcji.
CZYSTOŚĆ:
Wyjątkowa tacka na jedzenie, składa się z 2 części w różnych kolorach, które łatwo umyć ręcznie lub w zmywarce. Tacę EasyClean można wyjąć i zamontować używając jednej ręki, co jest niezwykle wygodne. Tacka posiada cztery pozycje blokujące, dzięki czemu rośnie z dzieckiem zapewniając mu komfort i odpowiednią ilość miejsca w każdym czasie użytkowania.
BEZPIECZEŃSTWO:
Krzesełko do karmienia, fotelik i krzesło malucha posiadają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, aby zabezpieczyć dziecko.
WYGODA:
Krzesełko posiada na nóżkach 2 kółeczka z tyłu oraz 2 antypoślizgowe podkładki z przodu, dzięki czemu jest stabilne i bezpieczne, a także bez problemu można je przesuwać.
EKSTRA:
Jedno krzesełko posłuży jednemu dziecku przez długi czas, a ponadto może być wykorzystane w tym samym czasie dla 2 dzieci jako: fotelik do zamontowania na krzesło dla młodszego dziecka oraz krzesło dla malucha dla starszego dziecka. To produkt zaprojektowany z myślą o rodzicielstwie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 60x39x48cm.
Krzesełko przeznaczone jest dla dzieci potrafiących samodzielnie siedzieć do 22,6kg. Minimalny wiek 6 miesięcy, maksymalny wiek 5 lat. Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.
Numer katalogowy: 10740
Zabawki - Numer handlowy: 66455

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740 możesz kupić za 269.00 zł. Cena Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 269.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740?
Najniższy koszt przesyłki dla Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Krzesełko do karmienia Trio Ingenuity 3w1 10740?
Pomysłowość krzesełka do karmienia Trio 3w1 zaskoczy każdego! Krzesełko Trio posiada trzy tryby użytkowania, aby zmieścić rozwijającego się malucha i małe dzieci aż do wagi 22,5kg. Funkcjonalne, bezpieczne, łatwe do utrzymania w czystości, z 2 kółeczkami do łatwego przestawiania.
Zabawki - Numer handlowy: 66455Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Kszesełko bardzo fajne . Materiał wkładki do siedzenia jest łatwy w czyszczeniu. Pasy są wygodne i nie sprawjają problemu przy zapinaniu. Kółka się sprawdzają i ułatwiają transport. Polecam

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator