Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581 - Opis produktu

Popularność kolorowej i mięciutkiej spirali do zawieszenia w łóżeczku sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych pierwszych zabawek dla niemowląt. To niezastąpiona zabawka szczególnie we wczesnym okresie rozwoju dziecka, ale i towarzysz wielu spacerów. Nowy wzór -  aktywna spirala lis szary zawiera wiele niespodzianek do odkrycia i jest niezwykle funkcjonalna. Jej kolorystyka nawiązuje to trendów, aby pasowała do wyposażenia domu. Wykonana z materiałów o różnych ciekawych strukturach i grafikach zachęca do ich poznania poprzez dotyk, a także do pierwszych prób chwytania i wyciągania rączek, rozwija umiejętność skupienia uwagi. Dzięki zawieszonym maskotkom pobudzane są zmysły i spostrzegawczość dziecka. Głowa liska, ma wyhaftowane szczegóły twarzy, słonik - to przyjemna, klasyczna w dźwięku grzechotka, trójkątna obrotowa grzechotka z koralikami spełnia również funkcję elastycznego gryzaka, natomiast ptaszek przy potrząsaniu wydaje zabawny dźwięk, a materiałowa biedronka, ma śmieszne nóżki w formie sznureczków, posiada bezpieczne lusterko i jest jednocześnie piszczkiem.
Uniwersalna spirala posiada szczególne właściwości - jest giętka, więc z łatwością opleciesz nią wybrane miejsce w samochodzie, wózku, foteliku, krzesełku do karmienia, łóżeczku oraz na macie gimnastycznej. Tym sposobem Twoje dziecko będzie mogło się nią wszędzie bawić. Aktywna spirala z zabawkami jest bezpieczna i miła w dotyku. Wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących, intensywnych kolorach oraz w ciekawych wzorach w naturalny sposób stymulujących zmysły.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- pobudza wyobraźnię,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów,
- dotykania i chwytania.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka. To doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość spiralki (nie rozciągnięta) ok.30x20cm.
Numer katalogowy: 80581
Zabawki - Numer handlowy: 88257/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Aktywna spirala lis szary 80581?
Popularność kolorowej i mięciutkiej spirali do zawieszenia w łóżeczku sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych pierwszych zabawek dla niemowląt, wykorzystywana również później jako towarzysz wielu spacerów. Aktywna spirala lis szary zawiera wiele niespodzianek do odkrycia i jest niezwykle funkcjonalna. Zachęca do pierwszych prób chwytania i wyciągania rączek, rozwija umiejętność skupienia uwagi i zmysły.
Zabawki - Numer handlowy: 88257/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator