Sprytny Dinuś 76885 - Opis produktu

Sprytny Dinuś to zielony koleżka, który potrafi jeździć we wszystkich kierunkach, a gdy napotka na przeszkodę, wycofa się, aby móc jeździć dalej. Zachęca w ten sposób dziecko do podążania w ślad za nim. Posiada kolorowe, aktywne przyciski, po naciśnięciu których dziecko będzie mogło poznać nazwy kształtów, cyfr, liter, owoców i zwierząt. Dinuś posiada 2 tryby zabawy
1. melodie + jazda 
2. lub nauka 
oraz regulację głośności.
Funkcje produktu:
- zabawka mówi w języku polskim: nazwy kształtów, cyfr, liter, owoców i zwierząt,
- efekty świetlne i dźwiękowe,
- wesoła piosenka,
- jeździ we wszystkich kierunkach,
- posiada ruchomy ogon i głowę,
- regulacja głośności.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 27,5x22x18cm 
Wielkość zabawki: ok.25cm
Numer katalogowy: DD76885
Zabawki - Numer handlowy: 50117

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator