Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka - Opis produktu

Magnetyczna gra - ubieranka Ewa to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę w superbohaterki. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni.
Świat fantazy stoi teraz przed wami otworem…Ewa ubiera kostium – i przeobraża się w fantastyczną postać, która może pomóc każdemu!
Ta magnesowa ubieranka ma inspirujący wpływ na rozwój wyobraźni dziecka i zaprasza do wyruszenia wraz z Ewą na spotkanie nowych przygód. Zadaniem dziecka jest odpowiednie dobranie kostiumu dla laleczki Ewy. Koniecznie przeczytajcie, jaką moc zdobywa w wybranym kostiumie. Dziewczynka-kot, Super EWA, Neonowa Jaszczurka, Lisicagirl i inne super bohaterki czekają na Ciebie. W książeczce - instrukcji i znajdziecie opis supermocy każdego bohatera, a także tematyczne zadania dla rozwoju uwagi, pamięci i logicznego myślenia.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
 
W zestawie znajdują się:
- postać laleczki Ewy,
- magnesy elementy garderoby 28szt.,
- książeczka- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK2010-01

Zabawki - Numer handlowy: 90014/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka możesz kupić za 25.00 zł. Cena Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka?
Magnesowa gra - ubieranki Ewa to zestaw trójwymiarowych magnesów pozwalających na fascynującą zabawę w superbohaterki. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Świat fantazy stoi teraz przed wami otworem…Ewa ubiera kostium – i przeobraża się w fantastyczną postać, która może pomóc każdemu!
Zabawki - Numer handlowy: 90014/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna - ubieranka Ewa superbohaterka - RK2010-01E (Rozmiar: 1,26 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator