Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź - Opis produktu

Gra edukacyjna z ruchomymi elementami - Niedźwiedź to zaproszenie do poznania 6 różnych zawodów poprzez dopasowywanie odpowiednich części. Przed rozpoczęciem gry należy właściwie przykleić rzepy we wskazane miejsca na kartonowej postaci niedźwiadka (żółte) i na elementach ubrania (białe). Przyjrzyjcie sie dokładnie niedźwiadkowi - czego mu brakuje? Niech dziecko dobierze potrzebne części i umocujcie je do podstawy za pomocą guzików. Gdy wszystkie elementy będą przymocowane misio będzie mógł ruszać rączkami i nóżkami. W zestawie znajdują się rysunki sytuacyjne przedstawiające obrazy związane z różnymi zawodami. Zastanówcie się o jaki zawód chodzi i dopasujcie odpowiednie nakrycie głowy i narzędzie pracy. Na przykład: na obrazku widzimy chorego zajączka. Kto będzie mógł mu pomóc? Zamieńcie niedźwiadka w doktora i wyleczcie zajączka! Wystarczy założyć mu czapeczkę lekarza i dać do ręki termometr. Elementy dodatkowe mocuje się do postaci przy pomocy specjalnych rzepów. W taki sam sposób kontynuujcie zabawę z innymi kartkami. Różne warianty gry pozwalają wykazać się fantazją i tworzyć podstawę do ciekawych opowieści o przygodach zwierzątek. Ruchome elementy znakomicie trenują małą motorykę, ćwiczą precyzję i wspierają rozwój zdolności manualnych. Gra rozwija logiczne myślenie, kojarzenie obrazów, pamięć i mowę poprzez poznawanie nowych słów podczas zadawania pytań, czy wymyślania bajek. Kim dziś będzie misio?
 
Zestaw zawiera: 5 kartonowych elementów z guzikami, 12 kartonowych elementów, 14 rzepów, 6 obrazków sytuacyjnych, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK1040-05

Zabawki - Numer handlowy: 90024/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź możesz kupić za 31.00 zł. Cena Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź?
Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź to zadanie dla dziecka, aby odpowiednio dopasowało charakterystyczne elementy zawodowe do postaci misia oraz wybranego obrazka sytuacyjnego. Znakomicie trenuje małą motorykę, ćwiczy precyzję i wspiera rozwój zdolności manualnych.
Zabawki - Numer handlowy: 90024/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna z ruchomymi elementami Niedźwiedź - RK1040-05E (Rozmiar: 0,60 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator