Robo Chameleon 88538 - Opis produktu

Robo Chameleon to produkt dla dzieci uwielbiających elektroniczne zabawki i robienie psikusów. Ta przesympatyczna jaszczurka jest ciągle jest głodna! Pomóż jej odnaleźć ulubione przysmaki, ale nie tylko… Kameleon jest sterowany prostym w obsłudze pilotem i potrafi jeździć we wszystkich kierunkach. Jak tylko znajdzie się w pobliżu okrągłych znaczków z rysunkami jedzenia naciśnij przycisk na pilocie i spójrz jak błyskawicznie wysuwa się język kameleona, aby złapać krążek. To nie jest łatwa sztuka - należy prawidłowo ocenić odległość i kąt, aby jaszczurka złapała i połknęła jedzonko. Może się zdarzyć, że kameleon wystrzeli językiem i złapie spinacz biurowy lub inne, niewielkie metalowe przedmioty. Zaopiekuj się nim i spraw żeby nie był już głodny. Zabawa rozwija postrzeganie przestrzenne, refleks i motorykę.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zmiany wyglądu Robo Chameleona. Zmienia barwę podobnie jak prawdziwe kameleony, tylko to Ty decydujesz jak ma wyglądać, wystarczy, że w dowolnej chwili naciśniesz przycisk na pilocie z paletą i pędzelkiem. Podczas jazdy kameleonowi poruszają się oczy i ogon.

Funkcje produktu:
- po naciśnięciu przycisku na pilocie wystrzeliwuje język w celu złapania krążków,
- zdalne sterowanie pilotem w 4 kierunkach,
- efekty świetlne w różnych kolorach,
- ruchome oczy i ogon.

Zdobywca międzynarodowej nagrody ToyAward 2018.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 34x21.5x13cm. Wielkość robota ok. 25cm.
Zabawka wymaga 2 baterii AAA do pilota i 4 baterii AA do robota (nie załączono). 
Numer katalogowy: S88538
Zabawki - Numer handlowy: 84059Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robo Chameleon 88538?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robo Chameleon 88538 możesz kupić za 129.00 zł. Cena Robo Chameleon 88538 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 129.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robo Chameleon 88538?
Najniższy koszt przesyłki dla Robo Chameleon 88538 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robo Chameleon 88538 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robo Chameleon 88538?
Przesympatyczna jaszczurka Robo Chameleon to sterowana pilotem zabawka z ruchomymi elementami oraz efektami świetlnymi. Kierowanie kameleonem i ocena odległości w celu złapania językiem specjalnych znaczników rozwija postrzeganie przestrzenne, refleks i motorykę.
Zabawki - Numer handlowy: 84059Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator