Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka piramidka sensory to pluszowy kształt geometryczny w kontrastujących biało-czarnych kolorach z barwnymi elementami i dodatkowymi atrakcjami. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna zawieszka w biało-czarnych kolorach z barwnymi dodatkami,
- przy potrząsaniu wydaje dźwięk dzwoneczka,
- geometryczne wzory (kropki, paski i zygzaki) w kontrastujących kolorach oraz sympatyczne i proste postaci zwierząt interesują maluchy i stymulują wzrok,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- ma elastyczny gryzaczek listek ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- zawieszka-piszczek jest dodatkową atrakcją,
- ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko, gwiazdka i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki (razem z uchwytem): ok. 30cm
Numer katalogowy: 80136
Zabawki - Numer handlowy: 88207

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136 możesz kupić za 24.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka piramidka sensory 80136?
Zawieszka piramidka sensory z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88207Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator