Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka małpka Mateo to większa przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z dużą buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- małpka ma zdejmowany elastyczny gryzaczek-śliniaczek ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- do łapki ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko i serduszko wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- do jednej z łapek przymocowany jest elastyczny gryzak - banany,
- obie nóżki wykonane zostały z szeleszczącego materiału,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Długość zabawki (razem z uchwytem): ok. 32cm
Numer katalogowy: DD83269
Zabawki - Numer handlowy: 88239 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka małpka Mateo 83269?
Zawieszka małpka Mateo z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88239Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator