Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Grzechotki na rączkę farma są doskonale dopasowane na każdą małą rączkę. Wykonane z miękkich materiałów o różnych strukturach, miłe w dotyku zaciekawią każdego maluszka. Dostarczą wielu chwil radości i rozwiną zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zaprojektowane jako urocze zwierzątka z farmy i wykonane z wysokiej jakości materiałów w pięknych, kontrastujących kolorach i ciekawych wzorach. Założone na rączki zabawnie grzechoczą podczas ruchu.

Funkcje zabawki:
2 grzechotki na rączki: krówka i kogucik są zapinane na rzep,
- przy poruszaniu zabawnie grzechoczą przyciągając wzrok i uwagę dziecka, 
- miękkie i bezpieczne dla dziecka,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość główki zwierzaka: ok. 7cm
Numer katalogowy: 85684
Zabawki - Numer handlowy: 88219

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684 możesz kupić za 19.99 zł. Cena Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Grzechotki na rączkę farma 85684?
Grzechotki na rączkę farma są doskonale dopasowane na każdą małą rączkę. Wykonane z miękkich materiałów o różnych strukturach, miłe w dotyku zaciekawią każdego maluszka.
Zabawki - Numer handlowy: 88219Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator