Trąbka edukacyjna S-80040 - Opis produktu

Kolorowa trąbka to fascynujący pierwszy instrument dla dziecka, który zachęca i motywuje je do zabawy oraz rozwija jego zdolności muzyczne i motoryczne.
Poprzez naciskanie odpowiednich przycisków maluch uaktywni inny dźwięk i usłyszy nazwę koloru w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim. Pozwoli mu to zrozumieć zależność pomiędzy przyczyną a skutkiem, a także uwrażliwi słuch.
Dodatkową atrakcję stanowi bezpieczne lusterko oraz uchwyt z kółeczkami, które można przesuwać.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80040

Zabawki - Numer handlowy: 63033

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Trąbka edukacyjna S-80040?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Trąbka edukacyjna S-80040 możesz kupić za 27.00 zł. Cena Trąbka edukacyjna S-80040 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 27.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Trąbka edukacyjna S-80040?
Najniższy koszt przesyłki dla Trąbka edukacyjna S-80040 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Trąbka edukacyjna S-80040 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Trąbka edukacyjna S-80040?
Kolorowa trąbka to fascynujący instrument dla dziecka, który zachęca i motywuje je do zabawy oraz rozwija jego zdolności muzyczne i motoryczne. Poprzez naciskanie odpowiednich przycisków maluch uaktywni inny dźwięk i usłyszy nazwę koloru w dwóch językach.
Zabawki - Numer handlowy: 63033Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator