Osłonka na pasy pink 60079 OU - Opis produktu

Osłonka na pasy pink to specjalnie zaprojektowana nakładka na pas samochodowy, która zapewni wyjątkowy komfort dziecku podczas jazdy autem. Zabezpiecza delikatne ramiona dziecka przez obtarciem i stanowi dodatkowe wsparcie głowy dziecka podczas podróży samochodem. To wygoda i bezpieczeństwo!
Nakładka jest łatwa do założenia dzięki mocowaniu na rzepy. Wykonana z milutkich materiałów z cudownymi zwierzakami z haftowanymi elementami oraz metkami Taggies - idealne dla dziewczynki.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!

Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Wielkość osłonki: ok.11,5x6cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 60079

Zabawki - Numer handlowy: 55002/04

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator